DNA HAKKINDA

AMACIMIZ

Anahtar teslim projeler, süreç yönetim danışmanlığı ve scorecard bazlı yönetilen (managed services) hizmetleri verirken müşteri odaklı yaklaşımıyla dış kaynak (outsourcing) hizmeti de sağlar. Maliyet etkinliğini daima en üst düzeyde tutmayı amaçlayan DNA Bilgi, kalite güvencesi ve destek hizmetleri ile kurumunuza en uygun olan çözümü talepleriniz doğrultusunda sunar. Gelir arttıran, şirketinize prestij katan, müşterinizin memnuniyetini arttıran, tasarruf yaratan ve riskleri en aza indiren projeleri oluştururken yeni teknolojinin tüm araçlarını da kullanır.

Amacımız müşteri ihtiyaçlarını karşılayan teknoloji ve tecrübelerle, müşteri memnuniyeti üretmektir.

 • +50 Çalışan
 • Ocak 2013, İstanbul Ofisi
 • 2016, İstanbul YTÜ İkitelli Teknopark Ar-Ge Ofisi
 • %100 Yerli Sermaye

 • FARKIMIZ

  DNA olarak biz, sunduğumuz çözümler eşliğinde müşterilerin beklentisini en iyi karşılayan şirket olduğumuzu düşünmekteyiz.

  Bulut hizmetlerimizi sürekli geliştiriyor, tüm müşteriler için arama servisimizi dosya içerikleri dahil sorgulama yapabilen bir kabiliyette ve yüksek performanslı hizmetler hedefliyoruz.

  Ayrıca her kullanıcı için hem özel ve hem genel bulut hizmeti yanında, kurumsal ve özel kapsamlı hizmet sunuyoruz. Diğer bir özelliğimiz ise tüm kurumsal işletmelerin,

 • Genel ofis uygulamaları, e-posta ve yedekleme hizmeti
 • Zorunlu ticari web uygulaması, insan kaynakları yönetimi,
 • E-defter ve muhasebe yönetimi, internet çıkışlarının loglanması ve sanal ürün mağaza hizmetlerini üstleniyoruz.
 • GARANTİMİZ

  Müşteri verilerinin hiçbir şekilde; üçüncü kişilerle paylaşılmayacağını, sıfır veri kaybını, %99 kesintisiz erişimi ve sistem sürekliliğini, devletle yürüyen işlerde hatırlatmaları (vergi, form, beyanname) garanti ediyoruz.

  VİZYONUMUZ

  Büyük veri (big data) henüz yolun başında olduğumuz bir kavramdır. Bununla birlikte birçok insan için birçok değer ortaya koyan bu kavramın üzerinde durulması gerekmektedir. Kullanıcılardan gelen dosya ve dataların nasıl öngörüye dönüştüğü stratejik analiz kabiliyetimiz ile ortaya konacaktır

  MİSYONUMUZ

  Bu kabiliyet müşteri kitlesi tarafından her zaman kullanılarak katma değer üretilecek ve müşterilerimizin daha karlı işletmelere sahip olmaları ana hedefimiz olacaktır.

  Daha ileriki aşamalarda bu dosya ve dataları kullanarak öğrenebilen sistemler üretilebilecektir. Büyük veri sayesinde değişen koşulları kendi geliştirilecek müşterilere tavsiyede bulunan, karar alma süreçlerine katkı sağlayan, otomasyona dönüşmüş altyapılar ile daha başarılı hizmetler ve öngörüler üretilecektir.