YAZILIM GELİŞTİRME

DNA Bilgi’nin uzman ekibi kurumunuza özel yazılım geliştirme hizmetleri için doğrudan ihtiyaçlarınıza göre, size katma değer katacak şekilde planlama yapar. Agile, Waterfall metodolojisiyle Java, .Net, PL/SQL, SQL, vb. mobil yazılım için ise IOS, Android, Windows Phone platformlarında uzmanlaşmış ekibiyle yazılım ihtiyaçlarınıza uçtan uca çözümler ve kendi yazılım ekiplerinize dışarıdan yazılım desteği sağlar.

DNA Bilgi, güvenli yazılım geliştirme alanında yıllara dayanan bilgi birikimini esas alır. Uzman ekip, yazılım geliştirme sürecinde sarf edilen güç ve proje tamamlanma süresi arasında gerekli dengeyi sağlama yeteneğine sahiptir. Tüm bu süreçlerde DNA Bilgi riski en aza indirir ve güvenlik politikası dahilinde hareket eder. Profesyonel kadro her aşamayı yakından takip eder ve sistemde düzeltmeleri anlık olarak yaparak ilerler. Süreç içerisinde iş akışı dengeli bir şekilde yürütülür, kurumunuzun profiline uygun tasarımlara değer yaratacak biçimde şekil verilir.

DNA Bilgi tüm bu prensipler ışığında, sistemin tasarımını yapar, geliştirir ve onu ürün haline getirir. Bunları gerçekleştirirken ise güvenlik standartlarına tam uyum sağlar ve yüksek kalitede uygulamalarla süreç yönetiminin en kritik bölümlerinden birini ekip çalışması ve tecrübeli kaynakları sayesinde özgün bir bakış açısıyla tamamlamış olur.